Alman medya kuruluşu Deustche Welle  Skandal  bir habere daha imza attı. Deustche Welle , dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını üzerinden Türkiye'yi karalamak amaçlı bir haber servis etti. Konrad Adenauer Vakf

haber7
0

HABER7

 

 

Tüm dünyada yıkıcı bir etkiyle yayılmaya devam eden koronavirüs salgını on binlerce insanı canından etti. Çin de başlayıp etkisini kaybettikten sonra şu dönemlerde de Avrupa da durdurulamaz bir hızla yayılan Covid-19 virüsü İtalya , İspanya , İngiltere ve Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ya ölümcül bir şekilde yayılmış durumda. 

Türkiye ilk andan itibaren aldığı ve de almaya devam ettiği koronavirüs tedbirleri sayesinde şuana kadar Avrupa ya kıyasla salgının etkilerini minimum seviyede tutmayı başardı. 

 

 

İşte tam da Avrupa yı kasıp kavuran koronavirüs salgının dünya gündemini meşgul ettiği şu sıralar  Türkiye  hükümetinin aldığı tedbir ve halkında kurallara riayet etmesiyle birlikte salgının önünü kesmeye çalışarak takdire şayan bir mücadele sergileniyor.

Ama en başından buyana sıkı şekilde alınan ve alınmaya devam eden bu tedbirlerin maalesef bazı ülkelerde hazımsızlık yaptığı belirgin bir şekilde gözler önüne seriliyor. 

ALMAN DEUSTCHE WELLE DEN TÜRKİYE İLE İLGİLİ  Skandal  HABER

Alman medya kuruluşu Deustche Welle , Alman siyaset bilimci Dr. Andreas Jacobs ile yaptığı röportajı  Türkiye  nin koronavirüse karşı verdiği mücadeleyi karalamak için bir algı operasyonuna ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =