Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde annesi  Meryem Doğan  (25) tarafından karnına yumrukla vurularak öldürüldüğü öne sürülen  Şükran   Nur  İpek'in (3)  babası   Yakup İpek  (31) konuş

haber7
0

Çerkezköy de yaşayan Meryem Doğan , 10 gün önce ilk eşi inşaat işçisi Yakup İpek ten olan kızı Şükran  Nur  İpek’i , karın ağrısı ve kusma şikayetlerinin ardından baygınlık geçirince kocası A.D. ile birlikte  Çerkezköy  Devlet Hastanesi ne götürdü. Ancak küçük kız , doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Hastanede yapılan kontrolde çocuğun iç kanamaya bağlı olarak hayatını kaybettiği ve ölümünün şüpheli olduğu belirlendi. Hazırlanan şüpheli ölüm raporu polise bildirildi. Rapor üzerine  Meryem Doğan  ile eşi A.D. , gözaltına alındı.  Meryem Doğan  ile A.D. , emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.  Meryem Doğan  , çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken , A.D. ise serbest bırakıldı. 

KUSTU , KARNI AĞIRDI , AĞRI KESİCİ VERDİM

Meryem Doğan ın ifadesinde yaramazlık yaptığı için kızının karnına 2- 3 kez şiddetli vurduğunu belirtip , "Kısa süre sonra kızımın karnı ağrımaya başladı ve ardından kustu.  Kızımı  hastaneye götürmedim ve tedavi amaçlı ağrı kesici verdim. Ertesi gün sabah saatlerinde ise benden su istedi , yerde baygın duruyordu. O zaman eşimle hastaneye götürdüm" dediği öğrenildi.

ESKİ EŞİNİN EN AĞIR CEZAYI ALMASINI ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =