ALJ Türkiye ve Toyota Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt , "Ülkemizde son 2 senelik ertelenen talep vardı. Üzerine bu sürecin talebi de bindiğinde , pazarda çok c

haber7
0

Toyota dan yapılan açıklamaya göre , küresel bir sorun haline gelen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında , tüm çalışanlarını , bayilerini , partnerlerini ve müşterilerini kapsayan hızlı önlemleri hayata geçiren ALJ Türkiye ve Toyota Türkiye Pazarlama ve  satış  AŞ nin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO su Bozkurt , canlı yayın bağlantısı ile grup ve bayi çalışanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

ALJ Türkiye çalışanları , bayi sahipleri ve bayi çalışanlarının internet üzerinden online olarak izlediği yayında Bozkurt , gündemdeki gelişmeleri değerlendirerek Kovid-19 salgını , salgının ekonomi ve iş üzerindeki etkilerini anlattı.

Açıklamada toplantıdaki görüşlerine yer verilen Bozkurt , bunun 100 yılda bir gerçekleşen bir olay olduğunu ve "dünyanın kurtuluş savaşı" olarak gördüklerini belirterek , ALJ grup olarak başta grup çalışanları ve aileleri , sonrasında temasta olunan müşteri ve üçüncü kişilerin güvenliği için alınan önlemleri aktardı.

Bir kısım çalışanın home ofis çalışmaya yöneltildiğini aktaran Bozkurt , şu anda  satış  ve kar etmek gibi hedefleri tamamen geri plana attıklarını , sadece müşterilerin mağdur olmaması için en temel hizmetleri mevcut şartlar altında devam ettirmeye çalıştıklarını bildirdi.

Bozkurt , ilk günden itibaren kurulan kriz yönetim ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =