Bilecik’in Bozüyük ilçesinde , özel bir bankanın şube müdürü G.E. ateşi 39 dereceye yükselince ‘koronavirüs’  şüphesiyle  hastaneye kaldırıldı. 6 çalışan 14 günlü

haber7
0

Bozüyük ilçesindeki , özel bir bankanın şube müdürü G.E. , dün aniden rahatsızlandı. Ateşi 39 dereceye çıkan kadın müdür ,  koronavirüs  şüphesiyle Eskişehir’deki özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bankada çalışan 6 personel de 14 günlük karantina için eve gönderildi.

Banka  şubesi  ise önlem amacıyla dezenfekte edilerek , kapatıldı.

Banka , müşterilerine gönderdiği mesaj ile şubenin geçici olarak hizmetlerine ara verdiğini bildirerek , “Değerli müşterimiz , bizim için her şeyden öncelikli olduğu bilinciyle ,  koronavirüs  tehlikesine karşı Bozüyük Şube mizde hizmet vermeye geçici bir süre ara vermiş bulunmaktayız. Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bu süreçte işlemlerinizi diğer şubelerimizden , ATM lerimizden mobil ve internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz” denildi.

Ayrıca bankanın pencerelerine de bilgilendirme yazıları asılarak müşteriler ,  Bilecik  kent merkezindeki şubeye yönlendirildi.

Banka müdürü G.E.’ye yapılan  koronavirüs  testinin henüz sonuçlanmadığı öğrenildi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =