Süper Lig ekiplerinden Göztepe , takımın en skorer oyuncusu  Serdar  Gürler'le sözleşme yenileme  kararı  aldı.

haber7
0

Bu sezon attığı 6 golün yanı sıra 5 asist yapan  Serdar  ın satın alma opsiyonunun  Göztepe  de olduğu açıklandı.

İspanya nın Huesca ekibinde geçen sezonun devre arasında 1.5 yıllığına kiralanan kanat oyuncusunun yeni sezonda da kariyerine  Göztepe  de devam etmesi için çalışmalar başladı. Başkan Vekili Talat Papatya ,  Serdar  ın çok sevdikleri bir oyuncu olduğunu belirterek , "Futbolcumuz burada mutlu. Satın alma opsiyonu kulübümüzde" diyerek yeni bir sözleşmeye sıcak baktıklarını ifade etti.

Göztepe camiası sezona verilen arada yönetime , futbolculara ve teknik ekibe yapılan koronavirüs testlerinin negatif çıkmasının ardından derin bir nefes aldı. Kimsede salgına rastlanmaması endişeleri giderirken , Başkan Mehmet Sepil tüm takım ve personeli kurallara harfiyen uymaları konusunda tekrar uyardı. Hiç kimsenin evinden çıkmamasını isteyen Sepil in sürekli futbolcular ve teknik direktör İlhan Palut la iletişim halinde olduğu belirtildi. Oyuncuların da psikolojik olarak çok rahatladığı ve idmanları evlerinde eksiksiz sürdürdüğü vurgulandı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =