Koronavirüs kabusu yaşayan Galatasaray’ın yıldızları  Falcao  ve Muslera’nın kendilerine “Yanımıza dönün” çağrısı yapan  ailelerine  , “Burada tüm önlemleri aldılar.  Türkiye  &ccedi

haber7
0

Galatasaray şu ana kadar  koronavirüs  kabusunu en fazla hisseden kulüp durumunda… Abdurrahim Albayrak , Fatih Terim ve Yusuf Günay ın testlerinin pozitif çıkmasıyla büyük şok yaşayan Sarı-Kırmızılılar da yetkili mercilerin ülke genelinde aldığı önlemler sonrası panik havası yok.

GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORLAR

Cimbom un iki yıldızı Falcao ve  Muslera  nın ailelerinin de gelişmeleri büyük bir endişe ile takip ettiği hatta iki futbolcuya "Yanımıza dönün" çağrısı yaptığı belirtildi ancak hem  Falcao  nun hem de  Muslera  nın  ailelerine  , "Bizi sakın merak etmeyin. Çok iyiyiz. Burada bütün önlemler alındı. Türkiye şu anda çok güvenli" yanıtını verdiği öğrenildi.

KİMSEDEN DÖNME TALEBİ YOK

Galatasaray da şu ana kadar hiçbir yabancı futbolcudan yönetime "Evime dönmek istiyorum" diye bir talep gelmedi. Sarı- Kırmızılılar evlerinde bireysel çalışma programına devam ediyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =