Süper Lig ekibi Beşiktaş'ta forma giyen milli oyuncu  Burak   Yılmaz  corona virüsü (Covid-19) salgınıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Burak  Yılmaz  , eşi ve iki kızıyla birlikte CNN Türk canlı yayınında açıklamalar yaptı.

"BİZ İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR"

"Evde  Her  şey gayet iyi.  Her  şey yolunda. Bütün oyunların hepsini oynuyoruz. Çocuklarımız öğrentmenlerinin yolladığı etkinlikleri yapıyorlar.  Her  gün bir şey yapıyorlar. Biz iyiyiz çok şükür. Sağlımız yerinde. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Evde beraber vakit geçiriyoruz.

"FUTBOLU DÜŞÜNEMİYORUM"

"Antrenman programları yolluyorlar. Onu yapmaya çalışıyoruz. En fazla bahçeye iniyor ve yürüyüş yapıyoruz. Online olarak bisiklet çeviriyoruz. Ne kadar fit kalabiliriz , ne kadar hazır olabiliriz bilmiyoruz. Açıkçası , bu salgınla birlikte futbolu çok fazla düşünemiyoruz."

"SALGIN GEÇTİKTEN SONRA..."

"Hayatımız boyunca futbolu , hayatımızın merkezine alarak yaşadık. Fakat , şu anda futboldan daha önemli bir durum söz konusu. İnşallah , bu salgın geçtikten sonra futbol yine hayatımızın merkezine dönecektir."

"HER ŞEYİ DEZENFEKTE EDİYORUZ"

Burak  Yılmaz  ın eşi: "İnternet üzerinden alışveriş yapıyoruz. Marketlere birer kişi gidiyoruz. Eğer , eve sipariş gelirse de  Her  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =