Evden çıkmamamız gereken şu günlerde ,  Yaşam  alanlarımızı daha  keyifli  ve şık bir  hale  getirmeye ne dersiniz?

haber7
0

İşe gardıroplarla başlayabilirsiniz. Gündelik hayatın yoğun temposundan fırsat bulup da yapamadığınız tüm o düzenlemeler için gereken küçük ipuçlarını açıklıyoruz.

Gardırobunuzda bahar temizliğine hazır mısınız? Evde zaman geçirirken , Häfele’nin aksesuarlarından faydalanarak , hep hayalini kurduğunuz o düzene sonunda kavuşarak , dolaplarınızda gereken hijyen , düzen ve şıklığa kavuşmak mümkün. İşte size Häfele’den gardıroplarınız için beş sihirli öneri.

Enerji dostu ışıklı askılar

Gardırop , giyinme odası , vestiyerler gibi alanlarda ideal ve kolay bir kullanım sunan ışıklı askı boruları sayesinde giysiler , düzenli ve kolaylıkla ulaşılabilir bir halde geliyor. Kablo işçiliği gerektirmeyen , siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan askılar ,  gardırop  rengine ve tasarımına da uyum sağlıyor. Pilli ve elektrikli versiyonlarıyla kolayca monte edilebilen bu askılar , hareket sensörüyle çalışarak enerji tasarrufu da sağlıyor.

Erkekler için pratik çözümler

Kurumsallığın birinci kuralı kravat… Erkeklerin profesyonel yaşamında büyük önem taşıyan kravatlar için tasarlanan siyah ve beyaz renkli kravatlıklar , sabahları uzun uzun düşünme derdine son veriyor. Gardırobun yanına kolayca monte edilebilen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =