Tekirdağ'da bulunan Asyaport limanı ile Kaptan Demir Çelik Fabrikası , yaklaşık 2'şer bin kişi olan çalışanlarına koronavirüs önlemleri kapsamında  ikramiye  desteğinde bulundu. Demir çelik fabrikası bire

haber7
0

Türkiye nin en büyük konteyner limanı Asyaport ,  koronavirüs  tedbirlerini aldıktan sonra çalışmalarına ara vermeden devam ederken , medlog yönetimi , depo , filo , liman operasyon ve teknik birimlerinde çalışan yaklaşık 2 bin çalışanın mart ayı maaşlarına ek olarak  koronavirüs  nedeniyle 1000 lira destek  ikramiyesi  ödeme kararı aldı.

 

 

Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer , üretim ve lojistik hizmetlerinin dünya ekonomisinin temel taşı olduğunu söyleyerek , Üretim ve lojistik hizmetler olmazsa sağlıklı bir hayat sürdürülemez. Hayatlarını riske ederek hayat kurtarmaya çalışan sağlık ordusu nasıl görevinin başında ise , üretimin tüketime ulaşması için lojistik ordusu da görevinin başında olmalı. Asyaport , medlog , MSC şirketlerinin kadroları görev başındayız. Yaptığımız hizmet bir kamu görevidir ve toplum menfaati için aksamadan sürdürülmesi gerekmektedir.

Bu amaçla gece gündüz çalışmalarını sahada yürüten çalışanlarımıza ve ailelerine moral ve destek olması için mart ayı maaşlarına ilave net 1000 lira destek vermeyi kararlaştırdık. Tarlada izi olanın harmanda yüzü olur. Şirketlerimizde gururla çalışmayı özümsemiş ve aileleri için iş yerlerini emniyetli bir gelecek olarak kabul etmiş bütün çalışanlarımıza yaptığımız katkı helal olsun" dedi.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =