SAHA İstanbul  Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar , "Türkiye'nin en büyük sanayi kümelenmesi  SAHA İstanbul  olarak tüm kabiliyet ve yeteneklerimizi  tıbbi   cihaz  üreticisi firmalarımıza sunuyoruz." i

haber7
0

Bayraktar , sosyal medya hesabından yayınladığı görüntülü mesajda , tüm dünyanın ve Türkiye nin içinden geçtiği zor dönemde , yeni tip koronavirüsün birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ederek yenilebileceğini vurguladı.

 

Türkiye nin en büyük sanayi kümelenmesi  SAHA İstanbul  olarak  tıbbi   cihaz  üreticisi firmalara var gücüyle  destek  olacaklarını yineleyen Bayraktar , şunları kaydetti:

"472 üyemizle  tıbbi   cihaz  üretiminde kullanılan ve ihtiyaç duyulan ekipmanlar ile bileşenlerinin üretimi konusunda  destek  olacağız. Tasarım , mühendislik , hızlı prototipleme ve üretim yeteneklerimizin tamamını seferber etmeye hazırız."

 

Bayraktar , üretim konusunda desteğe ihtiyaç duyan tüm  tıbbi   cihaz  üreticisi firmalara ,  SAHA İstanbul  un sosyal medya hesaplarında ilan ettiği kanallardan iletişime geçmeleri çağrısında bulundu.

SAHA  İstanbul  , medikal  cihaz  üreticilerini destekleyeceğini 23 Mart ta ilan etmiş , söz konusu karar kamuoyunda büyük  destek  görmüştü.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =