Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem  Kasapoğlu  , İtalya Birinci Futbol Ligi ekibi Juventus'ta forma giyen  Merih  Demiral'ın , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle evde eğitim gören öğrenciler için

haber7
0

Merih Demiral , kendisini bağış yapmaya davet eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu na , sosyal medya hesabı Twitter den "Sayın Bakanım Mevlüt Çavuşoğlu , anlamlı davetiniz için çok teşekkür ediyorum. Ben de eğitimine evinde devam edip fotoğraf gönderen 100 kardeşime  kitap  seti gönderiyorum." cevabını verdi.

Merih , Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem  Kasapoğlu  , Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş , MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı , İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ı da bu sosyal projeye davet etti.

Bakan  Kasapoğlu  ,  Merih  in mesajına cevap olarak , "Sevgili  Merih  , katkın ve davetin için teşekkür ederim. Ben de bu tweetin altına evde spor yaparken çekilmiş fotoğrafını paylaşan 250 kişiye Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yayınlarından göndereceğim." ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı  Kasapoğlu  , mesajının sonunda , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ı  kitap  bağışına davet etti. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =