Geçtiğimiz aylarda Çin'deki fabrikalarının üretimini durduran  Volvo   Car  , 4  fabrikayı   yeniden  açıyor. koronavirüs nedeniyle kapanan fabrikalar üretime tekrar başlayacak.

haber7
0

Koronavirüs nedeniyle Volvo Cars Belçika fabrikası 5 Nisan tarihine kadar kapalı kalacak. İsveç ve  ABD  tesisleri ise 26 Mart ile 14 Nisan tarihleri arasında kapalı olacak.

 

Türkiye ofisi 11 Mart’tan bu yana evden çalışırken , global ofislerin bir kısmı da 26 Mart itibariyle genel olarak evden çalışacak ve çalışma saatleri azaltılacak.

ÇİN DE 4 FABRİKA YENİDEN AÇILIYOR

 

Volvo Cars , uzun bir kapalı kalma süresinin ardından Çin deki 4 fabrikasını bu ayın başında  yeniden  açtı.  Volvo  Cars CEO’su Hakan Samuelsson , “Başlıca endişelerimiz çalışanlarımızın sağlığı ve işimizin geleceği.

Hükümetler ve yetkililer tarafından uygulanan değerli destek programlarının yardımıyla hızlı bir şekilde hareket ediyoruz.” dedi. 

Volvo Cars bu önlemlerin , salgının devam eden etkisini hafifleteceğine çalışanların ve şirketin geleceğini korumak adına dengeyi sağlayacağına inanıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =