Kanserle savaşan eşinin yanında olmak için memleketi Cagliari'ye giden Belçikalı yıldız  Radja Nainggolan  , koronavirüs salgını hakkında açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Kanserle savaşan eşinin yanında olmak için memleketi Cagliari ye giden yıldız oyuncu  Radja Nainggolan  ,  koronavirüs  salgını nedeniyle çok endişeli olduğunu söyledi.

Hastanelerden uzak durduklarını ve terapilerin yavaşladığını belirten Nainggolan , "Umarım her şey yolunda gider.  eşim  Claudia nın zayıf bir bağışıklık sistemi var , bu yüzden hastaneye gidemiyoruz. Bekleme listeleri oluşturuldu burada , ne zaman hastaneye gidebileceğini bize duyuracaklar." ifadelerini kullandı.

Belçikalı yıldız sözlerine şöyle devam etti:

"Şu anda alışverişe gittiğimde virüsü kapma riskim var. Eve geçince ona virüsü geçiririm diye  korkuyorum  ve çok dikkatliyim. Çok zorlu bir dönemi atlattık ve her şey yolunda gidiyor şu anda."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: SPORX

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =