‘Dijital kolaylaştırır’ mottosuyla hareket eden  VakıfBank  , müşteri talep ve ihtiyaçlarını değerlendirdiği yeni bir inovatif ürün daha geliştirdi.  VakıfBank   IBAN  Okuma ile artık fotoğraf ,  PC  ya da  telefon  ekra

haber7
0

Sahadan aldığı geri bildirimlerle yaşamı kolaylaştıran teknolojik ürünler geliştiren  VakıfBank  , yenilikçi ürünü  IBAN  okuma ile yine günlük hayata dokunuyor. Bireysel ya da Ticari Mobil uygulamasını kullanan  VakıfBank  müşterileri , fotoğraf ,  PC  ya da  telefon  ekranında olduğu için kopyalanamayan  IBAN  numaralarını artık tek tek yazmak zorunda kalmıyor. VakıfBank’ın sunduğu  IBAN  Okuma özelliği sayesinde ,  IBAN  numaraları kamera vasıtasıyla okunuyor ve ilgili alana otomatik olarak aktarılıyor. Böylece EFT , havale gibi işlemler daha hızlı gerçekleşiyor.

Para göndermede kolaylık sağlıyor

IBAN Okuma özelliği ile ilgili bilgi veren  VakıfBank  Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan , “VakıfBank olarak dijital ile gelen yeni iş yapış yöntemlerini , uygulamaları ve yepyeni teknolojileri kullanarak yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Teknolojiyi günlük hayatta karşılaşılan sorunları çözmek , sahadan aldığımız geri bildirimlerle tespit ettiğimiz müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyoruz. Bu bakış açısıyla  IBAN  Okuma özelliğini geliştirdik. Para göndermeyi kolaylaştırdık” dedi.

Kamera okuyup ilgili alana aktarıyor

Merdan şöyle devam etti;  “Pek çoğumuzun karşılaştığı bir sorunu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =