Marmarabirlik  Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa , Entegre Tesislerde çalışanlarla bir araya gelerek moral verdi. Asa , “Korona virüsüne karşı yürütülen mücadeleye , bazılarımız evde kalarak , bazılar

haber7
0

Marmara Zeytin Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Marmarabirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa , koronavirüse karşı yürütülen mücadele döneminde ürünlerine  zam  yapmayacaklarını bildirdi.

Birlikten yapılan açıklamaya göre ,  Marmarabirlik  Entegre Tesisleri nde çalışanlarla bir araya gelen Asa , çalışmalara katılarak üretime destek verdi.

Üretimin her noktasına giden Asa , çalışan personele moral verdi ve taleplerini dinledi.

Asa , Türkiye nin zor ve sıkıntılı günlerden geçtiğini belirterek , "Dünya ve ülkemiz  koronavirüs  tehdidi altında. Bu mücadeleye bazılarımız evde kalarak , bazılarımız da üreterek katkı sağlıyoruz. Sizlerin moral motivasyonu bizim için çok önemli.  Marmarabirlik  olarak virüs tehdidine karşı çalışma koşulları ve hijyen konusunda önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardık. Siz varsanız biz varız. Bu zor günlerde gösterdiğiniz fedakarlığı asla unutmayacağız." ifadelerini kullandı.

Bu süreçte devletin ve halkın yanında olduklarını vurgulayan Asa , şunları kaydetti:

"Bazı kesimlerin bu zor dönemde fırsatçılık yaptıklarını görüyoruz. Böyle bir zihniyeti şiddetle kınıyoruz.  Marmarabirlik  Yönetim Kurulu olarak bu dönemde ürünlerimize  zam  yapmama kararı aldık. Yurt içi ve yurt dışı ihtiyacını karşılayacak ürünümüz de var. Gün fırsatçılık yapma günü değil , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =