EDİRNE'de , bir  Banka  çalışanları , dışarıda kuyrukta bekleyen vatandaşların  sosyal  mesafe kuralına uymaması üzerine metre ile ölçüm yaptıktan sonra , kırmızı şerit çekerek , vatandaşların durması ge

haber7
0

Edirne de ,  Banka  şubesine işlem yaptırmak için gelenler , zaman zaman kuyruk oluşturdu.  Vatandaşlar sırayla içeri alınırken , görevliler  sosyal  mesafenin ihlal edildiğini görünce uyarılarda bulundu.  Vatandaşların uyarıya uymaması üzerine görevliler , ellerine aldıkları metre ile kaldırıma birer metre arayla  kırmızı bant yapıştırıp , vatandaşın bu çizgilerde durmasını istedi.  Banka  çalışanları , mesafeyi korumayanların içeri alınmayacağı konusunda uyardı.

Banka görevlilerin aldığı uygulamadan memnun olduğunu söyleyen Ahmet Yavuz , "Bu uygulamadan çok memnunuz. Sırada beklerken bazen çok yakın duruluyor ve bu nedenle virüsün bulaşması söz konusu" dedi.

Bu sırada polis ekipleri de , "Değerli hemşerilerimiz evlerinizde kalmanız sizlerin ve sevdikleriniz için hayati önem taşımaktadır" anonsları yaptı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =