Polonya’da bulunan bir Hindistan  restoranı  , koronavirüs ile mücadele kapsamında  doktorlara  destek olmak amacıyla 4 hastaneye  ücretsiz   yemek  dağıtıyor.

haber7
0

Koronavirüs dünya genelinde hızla yayılırken , dünya genelinde yürütülen korona ile mücadele kapsamında sağlık çalışanları en ön saflarda savaş vermeye devam ediyor. Çeşitli ülkelerde sağlık çalışanlarına yönelik alkışlı destek gerçekleştirilirken Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Hindistan  restoranı  doktorlar için örnek bir adım attı.

Doktorların  yemek  problemini çözmek isteyen restoran , kentte bulunan 4 hastaneye ücretsiz öğlen yemeği dağıtıyor. Sosyal medya üzerinde bir sayfa oluşturan restoran sahibi , doktorların taleplerine hızlıca yanıt vermeyi amaçlıyor.

Restoran sahibi , korona virüs salgını son bulana dek bu uygulamayı sürdürecek.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =