DİYARBAKIR'da , yatağa bağımlı anneannesi ve dedesiyle yaşadığı evden alışveriş yapacağını söyleyerek çıkan lise öğrencisi  Ayşegül  Dilan Kızoğlu'ndan (18) , 8  gündür  haber alınamıyor.

haber7
0

Yatalak anneannesi ve dedesiyle birlikte yaşayan lise son sınıf öğrenci Ayşegül Dilan Kızoğlu , 19 Mart günü alışverişe gidiyorum diyerek evden çıktı. Ancak bir daha geri dönmedi.

 

 

Annesi 1 yaşındayken ölen  Ayşegül Dilan Kızoğlu  nun dayısı Metin Kızoğlu , yeğeni kaybolduktan sonra sosyal medyadan görenlerin yardım etmesi için paylaşımlar yaptıklarını anlatarak , son olarak parkta buluştuğu biri kadın 2 kişiyle giderken görüldüğünü söyledi.

ÖRGÜT MÜ KAÇIRDI

 

 

Yeğeni Dilan ın sorunu olmadığını belirten Kızoğlu , "Evden çıktıktan sonra haber alamadık. Yetkili mercilere başvurduk. Sokak sokak gençlerimiz , tanıdıklarımız onu arıyor. Annem ve babam ile yaşıyordu. Ne ihtiyacı olsa bizim tarafımızdan karşılanıyordu. Annesi vefat etti. Annem bir yaşındayken yanına aldı. Büyüttük , okuttuk. Babası da şu an onu arıyor. Üniversiteye hazırlanıyordu. Avukat olmak isteyen , idealleri olan bir çocuktu. Örgüt mü kaçırdı yoksa bir çetenin eline mi düştü bilmiyoruz" dedi.

PARKTA OTURURKEN GÖRÜLMÜŞ  

Yeğeninin sakin ve neşeli biri olduğunu anlatan dayı Kızoğlu , "Bu çocuk kuş olup uçmadı. Sosyal medyadan ulaşan bir vatandaş , yeğenimi parkta otururken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =