Gündemi değerlendiren  Beşiktaş  İkinci Başkanı  Adnan   Dalgakıran  , "Ligin oynanabileceğini çok düşünmüyorum" yorumunda bulundu.

haber7
0

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran gündeme dair Skorer e özel açıklamalarda bulundu.

 

 

İşte  Dalgakıran  ın yaptığı açıklamalar;

Bu süreç sadece Beşiktaş’ın tek başına atlayacağı bir süreç değil. Topyekün dünyadaki insanların , hep beraber atlatacağımız bir süreç. Hem ülkemiz hem spor camiası olarak hepimizin beraber atlatacağı bir durum. Bizlerde bu sürecin bir parçası olarak konulan kurallara uyarak hareket ediyoruz. Şu anda ligler ertelendi. Birinci mesele herkesin sağlığı.

 

 

Derbide mesafeyi koruduk

Derbiden evvel koronavirüsün yayıldığı ortaya çıkmıştı ve uyarılar da vardı. Fakat burada biz liglerin ertelenmesini talep etmiştik. Baştan tepki gördük ama sonradan haklı olduğumuz ortaya çıktı. Bu virüs başladığı andan itibaren o mesafe kuralına uyduk ve dikkat etmeye çalıştık açıkçası.

Önlemlerimizi alıyoruz

Biz bütün kulüp çalışanlarımızı evden çalışabilecek şekle getirdik. Kartal Yuvası Mağazaları’nı kapattık. İnsanların bulunduğu her bölgeyi dezenfekte ettik. Ciddi bir dezenfeksiyon uygulaması yaptık. İnsanların bir araya gelişlerini çok zaruri olmadıkça engelleyecek kararlar aldık. Bu şekilde önlemlerimizi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =