Koronavirüs salgınına yakalan  Galatasaray  Teknik Direktörü Fatih Terim'le ilgili olarak deneyimli teknik adamın doktorlarından biri  açıklama  yaptı.

haber7
0

Galatasaray da Teknik Direktör  Fatih Terim  in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından deneyimli çalıştırıcının tedavisi devam ediyor.

Fatih  Terim  ile ilgilenen doktorlardan biri olan İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk , Habertürk TV de  Fatih Terim  in sağlık durumu hakkında sorulan sorulara "Fatih  Terim  in şuan durumu iyi. İnşallah böyle devam eder." şeklinde yanıt verdi.

"Bunu  paylaşmak  ne  kadar  doğru?"

Celalettin Kocatürk ayrıca "Fatih  Terim  e nasıl bulaştığıyla ilgili durumlar var ama  Bunu   paylaşmak  ne  kadar  doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişilerde tespit edildi." ifadelerini kullandı.

"Virüs mutlaka ağır seyredecek diye bir şart yok"

Bilim Kurulu üyelerinden Profesör Doktor Alpay Azap ise , "60 yaşın üzerindeki insanlarda bu virüsün mutlaka ağır seyredecek diye bir şart yok.  Bunu  hafif geçirenler de olacak" dedi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =