Beşiktaş'ta yeni bir  Adem   Ljajic  krizi yaşanıyor. Yıldız oyuncu koronavirüs endişesiyle ailesinin yanına gitmek istiyor.

haber7
0

Altmış yaşının üzerindeki anne ve babasının yanında olmak isteyen  Adem   Ljajic  , "Bu süreç daha çok uzayacak. Ailemin yanında olmak istiyorum" diyerek izin istedi.

Siyah-beyazlı kulüpte bir süre önce Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng de ülkelerine gitmek istemiş ancak yönetimden izin alamamıştı.

Süper Lig in ertelenmesi ve şu anda akıbetinin belli olmaması sebebiyle takımdan hiçbir oyuncunun ayrılmasına müsaade etmeyen siyah-beyazlı yönetimin bu konudaki tavrının devam edip etmeyeceği merak konusu.

Yönetimin kapısını çalan isim bu defa  Ljajic  oldu. Boşnak asıllı yıldız ailesinin yanında olmak için izin istedi.  Koronavirüs  tehdidi sebebiyle büyük bir korku içinde olduğu öğrenilen 28 yaşındaki futbolcu , Sırbistan ın Sancak bölgesindeki Novi Pazar şehrinde yaşayan anne ve babasının sağlık durumundan endişeleniyor.

KOCADAĞ DEVREDE

Sırbistan hükümetinin , Türkiye de yaşayan vatandaşlarını almak için göndereceği uçakla ülkesine dönmek isteyen Ljajic "Bu süreç daha çok uzayacak. Bizi boşu boşuna burada bekletmeyin. Annem ve babam 60 yaşın üzerinde. Onlara yardımcı olmak istiyorum. Burada hiçbir şey yapmadan durmak beni çok üzüyor" diyerek yönetimden anlayış bekledi.

Futbolculara olan yakınlığıyla bilinen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =