İstanbul’da özel bir hastanede kayıt görevlisi olarak çalışan 33 yaşındaki  Dilek Tahtalı  yeni tip korona virüse  yenik  düştü.

haber7
0

Çin de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan yeni tip korona virüse 33 yaşındaki  Dilek Tahtalı  da  yenik  düştü. Edinilen bilgiye göre , İstanbul da özel bir hastanede kayıt görevlisi olarak çalışan  Dilek Tahtalı  yüksek ateş ve halsizlik şikayetiyle Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Hastanede bir süre tedavi gören Dilek hayata tutunamadı. Çocukluktan itibaren romatizmal hastalığı olan ve ilaç kullanan  Dilek Tahtalı  , Amasya da toprağa verildi. CHP 24 üncü dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal ın yeğeni olan  Dilek Tahtalı  nın evin tek çocuğu ve bekar olduğu öğrenildi.

“Bir düş artık ateş , bir bırak yakamı yeter"

Tahtalı dan geriye sosyal medya paylaşımları kaldı. Tahtalı nın paylaşımları virüsün etkisini bir kez daha gözler önüne serdi. Tahtalı yaklaşık 18 gün önce yaptığı sosyal medya paylaşımlarda , "Bir düş artık ateş , bir bırak yakamı yeter! Dakikada bir sirkeli aspirinli su kürü , ılık duş , buz gibi havada balkona çıkmaktan bayılacağım” , “Burun tıkanıklığı , aşırı geniz akıntısı , baş ağrısı , halsizlik , gün sonu başlayıp gece uyutmayan kriz halinde gelen öksürük nöbetleri...” ifadelerini kullandı.

Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =