Demir Grup Sivasspor'da gösterdiği performans ile Süper Lig devlerini ve Avrupa'da birçok takımı peşine takan  Hakan   Mert  Yandaş geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Süper Lig devlerini ve Avrupa da birçok takımı peşine takan  Hakan   Mert  Yandaş geleceği ile ilgili Fanatik e açıklamalarda bulundu.

 

 

‘Buz dolabıyla mesafeliyiz’ 

Bu süreçte en önemli olan kısım beslenme. Çünkü insan evde olunca sürekli bir şeyler yiyesi geliyor. Bu yüzden buz dolabından büyük ölçüde uzak durmaya çalışıyorum. Zaten  Sezon  içinde beslenmeme çok dikkat ediyorum. Bu konuda özel destek alıyorum. Şimdi de aynı programı uyguluyorum. Su ve taze sıkılmış meyve sularını da oldukça fazla tüketmeye çalışıyorum. Henüz kilo almadım , almaya da hiç niyetim yok.

 

 

‘Bu süreçte öğrendik ki...’ 

Tabii ki evde olmak bizim alışkın olduğumuz bir durum değil. Ama bu süreç bunu gerektiriyor. Sevdiklerimiz için , herkes için en doğrusu bu. Şanslıyım ki ailem yanımda ve onlarla birlikteyim. Ailesi uzakta olan ve onları merak eden arkadaşlarımız var. Bu sürecin hepimize öğrettiği en önemli şey; sahip olduklarımızın değerini bilmek. Şu an takımla idman yapmak , maça çıkmak , sevinmek ve üzülmek... Tüm bu duyguları şimdiden özledik. İnşallah sağlıklı bir şekilde hep beraber dönebiliriz.

‘Sivas’tan bir yere ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =