Beşiktaş'ta teknik heyet ve futbolcuların koronavirüs testleri negatif çıktı ancak siyah-beyazlılar tedbiri elden bırakmıyor.

haber7
0

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak ta  koronavirüs  tespit edilmesi nedeniyle futbol dünyası alarma geçerken , testlerini tamamlayan  Beşiktaş  ta salgınla ilgili olumsuz bir durumun yaşanmamasına rağmen , tüm futbolculara izole bir halde kalmaları söylendi.

 

 

Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ tedbir amaçlı tesislerde test yaptırdı. Diğer yöneticilerin ise ferdi olarak teste girdikleri aktarıldı. Siyah-beyazlı yöneticilerde  koronavirüs  şüphesi uyandıracak herhangi bir belirti bulunmadığı vurgulandı.

Beşiktaş ta futbol dışındaki branşlarda da salgınla ilgili bir olumsuz durum yaşanmazken , kulüp çatısı altındaki sporcu , yönetici ve personelin evlerinde kaldıkları ve mecburiyet haricinde kesinlikle dışarıya çıkmadıkları belirtildi. Siyah-beyazlı yönetim ayrıca , evlerinde kalan sporcularla sürekli iletişim halinde bulunuyor. Sporculardan olası bir olumsuz gelişme durumunda kulüp doktorlarına mutlaka haber vermeleri istendi.

 

 

Bu arada kendilerini toplumdan izole eden siyah-beyazlı sporcuların evlerinde bireysel antrenmanlarına devam ettikleri bildirildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =