İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından  Roma  , kombinesi olan  Yaşlı  taraftarlarına temel gıda malzemeleri ve koruyucu ekipman dağıtacağını açıkladı.

haber7
0

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada , yeni tip  koronavirüs  (Kovid-19) salgını nedeniyle  Yaşlı  kişilerin evde kalmalarına yönelik çağrılar yapıldığı hatırlatıldı. 

İtalyan ekibinin , kombine sahibi 75 yaş ve üstü taraftarlara temel gıda malzemeleri ile maske , eldiven ve el dezenfektanlarının yer aldığı bir paket göndereceği belirtildi. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen kulüp yetkilisi Francesco Calvo , "Herkes için endişe verici bir zaman dilimindeyiz.  Yaşlı  taraftarlarımıza bu zor süreçte fayda sağlayacak bazı temel malzemeleri göndermek istedik." ifadelerini kullandı.

Roma da futbolcular ve teknik heyet , bir günlük maaşlarını koronavirüsle mücadelede kentteki merkez olan Lazzaro Spallanzani Ulusal Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsüne bağışlamıştı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =