Almanya’nın Köln kentinde koronavirüse (Covid-19)  yakalanan   Ahmet Arpacı  (52) gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuştu. Arpacı , hastalık ve iyileşme süreci sırasında  yaşadıklarını  videoya çekti.

haber7
0

Almanya’da 36 yıldır işci olarak çalışan Adanalı Ahmet Arpacı , geçen hafta öksürük , yüksek ateş ve nefes darlığı şikâyetleriyle hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan koronavirüs test sonucu pozitif çıkan Arpacı , Köln’ün Ehrenfeld semtindeki St. Franziskus-Hospital Hastanesi’nde tedaviye alındı. Arpacı nın tedavisinin iyiye gittiği , bu hafta içerisinde taburcu olacağı belirtildi.

Ahmet Arpacı , tedavi sürecinde  yaşadıklarını  cep telefonunun kamerasıyla kayda aldı. Arpacı’nın çektiği ilk görüntüde , durumunun çok kötü olduğu gözlemlendi ve kendisine ulaşmaya çalışanlara "Ben çıktım mı hepinizi tek tek ararım , durumum çok kötü , Allah bana yardım etsin Ya Rabbim" dedi.

Arpacı nın , çektiği ikinci videoda ise durumunun biraz daha iyi olduğu görüldü. Görüntülerde , arkadaşlarına ve Adanalı hemşehrilerine seslenen  Ahmet Arpacı  , "Selam arkadaşlar , teşekkürler , ateşim biraz düştü , biraz kendime geldim” dedi. 

Son videosunda özellikle bu süreçte kendisine destek olan Adanalı hemşehrilerine seslenen Arpacı “Selam mavi yürekliler , mavi şimşekler Adana Demirsporlular , çok teşekkür ediyorum” diyerek iyileştiği görüntülerini paylaştı.

ÇİN’İN VUHAN KENTİNDEN GELEN PARÇALARDAN KAPTI

Ahmet Arpacı , uzun süredir bronşit ve astım ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =