AK Parti  , Meclis'e sunulması planlanan  infaz  düzenlemesiyle ilgili  siyasi   partilere  ziyaretlerde bulundu.  AK Parti  Grup Başkanvekili Özkan , "Kanun teklifini bu hafta Meclis'e sunmayı , gelecek hafta da gündeme getirmeyi pla

haber7
0

AK  Parti  Grup Başkanvekili Cahit Özkan ,  infaz  düzenlemesini de içeren kanun teklifini bu hafta Meclis e sunmayı , gelecek hafta da gündeme getirmeyi planladıklarını belirtti. 

AK  Parti  heyetinin ,  infaz  düzenlemesine ilişkin  siyasi  partilerin Meclis gruplarına gerçekleştirdiği ziyaretler tamamlandı.

AK  Parti  heyeti ,  infaz  düzenlemesini de içeren 3. Yargı Paketi ile ilgili bilgi vermek için CHP nin ardından İYİ  Parti  ve HDP nin Meclis Grubu na ayrı ayrı ziyarette bulundu.

AK  Parti  Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Cahit Özkan , İYİ  Parti  Meclis Grubu nu ziyaretinde , Grup Başkanvekilleri Lütfü Türkkan ve Müsavat Dervişoğlu ile görüştü.

Görüşmede , İYİ  Parti  Genel Sekreteri Uğur Poyraz , İYİ  Parti  Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ile İYİ  Parti  Antalya Milletvekili Feridun Bahşi de yer aldı.

Basına kapalı gerçekleştirilen ziyaret , 1 saat 40 dakika sürdü.

"ÇEKİNCELERİMİZİ İLETTİK"

İYİ  Parti  Grup Başkanvekili Türkkan , görüşmenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada ,  AK Parti  heyetinin , konuyla ilgili bilgi verdiğini , kendilerinin de kanun teklifinin geneli hakkında bazı çekincelerini dile getirdiklerini belirtti.

Türkkan , "Teklifin üzerinde iki gün çalışacağımızı , çekincelerimizi ve iştirak ettiklerimizi bizatihi kendilerine yazılı olarak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =