Turkcell  Genel Müdürü Murat Erkan "Bizlerin sağlığı için büyük bir özveri ile mücadele eden sağlık çalışanlarına  destek  vermek amacıyla kendilerine ek data ve konuşma  hediye  edeceğiz"

haber7
0

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan , koronavirüs günlerinde devam eden evde eğitim ve evde iş hayatı için verdikleri destekleri sürdürdüklerin belirterek , "Bizlerin sağlığı için büyük bir özveri ile mücadele eden sağlık çalışanlarına  destek  vermek amacıyla kendilerine ek data ve konuşma  hediye  edeceğiz. Sağlık sektöründe görevli Turkcelllilerin hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5GB internet ve 500  dakika  konuşma tanımlamak için çalışmalarımıza başladık." açıklamasında bulundu.

Erkan AA muhabirine yaptığı açıklamada , dünyada ve Türkiye de devam eden  koronavirüs  günlerinde ,  Turkcell  olarak yaptıkları çalışmalar ve verdikleri desteklere ilişkin bilgi verdi.

Dünyanın en güçlü altyapılarından birini bugünler için kurduklarını belirten Erkan , evde eğitimi , evde iş hayatını kesintisiz devam ettirecek teknolojilerinin şu an devrede olduğunu , ekosistemi desteklediklerini , bu sayede de gönül rahatlığıyla "Evde hayat var." diyebildiklerini söyledi.

Erkan , dünyanın bu zor günleri birlik halinde olmakla aşacağına işaret ederek , şu değerlendirmelerde bulundu:

"Bugün zengini fakiri , güçlüsü güçsüzü tüm ülkeler büyük bir sınavdan geçiyor. Covid-19 salgını ile tek başına kimsenin mücadele etme imkanı yok. Bu bireysel değil , topyekün bir mücadele ve ancak bir araya gelerek bu virüsle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =