İletişim   Başkanı  Fahrettin  Altun  corona virüs tedbirlerine ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.  Altun  açıklamasında , "65  yaş  yaşını dolduran vatandaşlarımıza getirilen sokağa çıkma kısıt

haber7
0

İletişim  Başkanı   Altun  un açıklamaları şöyle;

Büyüklerimizi taciz eden , onları küçük düşürmeye çalışan , rızaları olmaksızın görüntüleyen , sosyal medyada alay ve linç konusu yapan kişiler hakkında gerekli yasal işlemler yapılmaktadır. COVID19’a karşı mücadelemiz devlet-millet birlikteliğiyle kararlılıkla sürmektedir.

Bilinmelidir ki bu saldırganlığa ve ayrımcılığa göz yuman , alkış tutan herkes dayanışma ruhumuzu zedelemektedir. Büyüklerimize destek olan , onların alışverişlerini yapan , halini hatırını soran vatandaşlarımız ise öz değerlerimizin neferleridir. Sağolsunlar , varolsunlar!

65  yaş  yaşını dolduran vatandaşlarımıza getirilen sokağa çıkma kısıtlaması onları #COVID19 riskine karşı korumayı hedeflemektedir. Bu vatandaşlarımız , diğer bütün vatandaşlarımız gibi bu ülkenin asli üyeleridir , bizlerin kıymetli büyükleridir.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =