Diyarbakır'da 'yol verme' nedeniyle tartışan 2 sürücü ,  Kavga  etti. Sürücülerin yakınlarının da katılmasıyla büyüyen kavgayı ,  Polis  ekipleri  güçlükle  ayırdı.

haber7
0

Kavga , öğle saatlerinde Kooperatifler Mahallesi nde meydana geldi. Aracıyla ara sokaktan caddeye çıkmak isteyen sürücü ile sokağa girmek isteyen başka bir aracın sürücüsü arasında yol nedeniyle sözlü tartışma çıktı.

Araçlardan inen sürücüler , bir süre sonra tekme- tokat  Kavga  etmeye başladı. Sürücülerin , çevredeki yakınlarının da gelmesiyle  Kavga  büyüdü. Sokakta bulunan polisler ,  Kavga  eden taraflara müdahale etti. Tarafları güçlükle ayıran  Polis  , bazı kişileri gözaltına aldı. Koronavirüs tehlikesine rağmen vatandaşların oluşturduğu kalabalık ise polislerin uyarıları sonrası dağıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =