Fenerbahçe'nin Ferdi Kadıoğlu'nu transfer ettiği  NEC Nijmegen  , sarı-lacivertli kulüpten kalan parayı ödemelerini istedi.

haber7
0

Fenerbahçe nin , sezon başında  Hollanda  2. Ligi ekibi NEC Nijmegen den kadrosuna kattığı  Ferdi Kadıoğlu  için  Hollanda  kulübünün başkanı Wilco van Schaik ten çağrı geldi. Daha önce de  Fenerbahçe  ye birçok kez 750 bin euroluk borcunu ödemesi için çağrıda bulunan başkan , koronavirüs nedeniyle zor günler geçireceklerini belirterek bir kez daha benzer çağrıyı yaptı.  Hollanda da kulüplerin zor durumda olduğunu belirten Schaik , "Fenerbahçe gibi bazı kulüplerin bize ödemeleri var , seçeneklerimize bakacağız. Amacımız kulübü düzlüğe taşımak. 6 Nisan a kadar devam edemiyoruz ve amacımız sezonu tamamlamak. Gerekirse haftada 3 maç da yaparız" ifadelerini kullandı. Bu sezon 23 maçta süre alan genç oyuncu , 4 gol ve 3 asistlik performans sergiledi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =