Digitürk'ten milyonlarca kişinin beklediği açıklama geldi. geldi. Süper Lig'in yayıncı kuruluşu  Digiturk  , ertelenen  spor  müsabakaları yeniden başlayana kadar ,  Tüm   dizi  ve  film   kanalları   spor  paketinin üye

haber7
0

Koronavirüs nedeniyle evde kal kampanyasına bir destek de TV platformu Digitürk ten geldi. Digitürk , ertelenen  spor  müsabakaları yeniden başlayana kadar , tüm dizi/film  kanalları  ve  spor  paketini üyelerine ücretsiz erişimine açtığını duyurdu.

Digiturk ten yapılan açıklama şöyle;

"Koronavirüs salgını nedeniyle herkese evinde kalmasının tavsiye edildiği bu dönemde  Digiturk  , çeşitli paketlerini yükselterek üyelerinin daha fazla eğlence içeriğine erişebilmesini sağlıyor.  Önümüzdeki dönemde ,  spor  karşılaşmaları yeniden başladığında ,  Digiturk   spor  paketi üyeleri , ertelenen tüm karşılaşmaları izleyebilecek.

beIN ayrıca , Dünya Sağlık Örgütü nün (WHO) Koronavirüs salgınına karşı alınması gereken önlemlere ilişkin tavsiyelerini destekliyor ve daha geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı oluyor.

Bugün itibariyle  Digiturk  , mevcut üyelerine ve yeni üye olacaklara aşağıdakileri sunuyor:

Ertelenen  spor  müsabakaları yeniden başlayana kadar ,  Digiturk  ün tüm  dizi  ve  film   kanalları   spor  paketi üyelerinin ücretsiz erişimine açıldı.

Mart ayı sonuna kadar eğlence içeriklerinin tamamı ,  beIN CONNECT  üzerinden , tüm  Digiturk  üyelerinin ücretsiz erişimine açıldı. Koşullara bağlı olarak bu sürenin uzatılması Nisan ayında tekrar değerlendirilecek.

beIN CONNECT e yeni üye olacak herkese tüm ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =