Çanakkale’de ‘Evde kal’  çağrısına  aldırış etmeyen vatandaşlar , iskelede balık tutmaya devam edince , bugün  iskele  olta balıkçılarına kapatıldı.

haber7
0

Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs , insanların sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Türkiye’de de her geçen gün enfekte sayısında artış yaşanıyor. 

Hükümet tarafından vatandaşlara ‘Evde kal’ çağrısı yapılırken , Çanakkale’de bu çağrıya uymayan vatandaşlar dikkat çekti. 21 Mart Cumartesi günü güneşli ve güzel havayı gören vatandaşlar liman iskelesine giderek balık tutmuştu.

Bugün  iskele  olta balıkçılarına kapatıldı. Öte yandan , hafta sonu aralarında kadınların da bulunduğu amatör balıkçıların sosyal mesafe kuralına da uymadıkları görülmüştü.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =