Manisa'nın Turgutlu ilçesinde , korona virüs tedbirlerine uymayarak sokağa çıkan 77 yaşındaki vatandaş sağlıklı olduğunu belirterek , kendisini görüntüleyen gazetecilere "Beni  yakışıklı  çekin&

haber7
0

Ülke genelinde korona virüs tedbirleri nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma yasağının uygulanmasının ardından Manisa nın Turgutlu ilçesinde polis ekipleri , megafonla vatandaşları “Sağlığınız için evlerinize gidin” uyarısında bulundu. Tüm uyarılara rağmen  Yaşlı  vatandaşlar sokağa çıkmaya devam ederken , PTT ve ATM önlerinde büyük kuyruklar oluşmaya başladı.

Tüm risklere rağmen PTT de işlem yaptırmak isteyen 77 yaşındaki Ali Öztopaç , emniyet ekipleri tarafından yüz yüze uyarıldı. Bölgede kontrollerde bulunan polis ekipleri  Yaşlı  şahsa yasağı tebliğ etti ve yasal işlemlere maruz kalabileceğini anlattı. "Ben sağlıklıyım" diyerek sokağa çıkan Ali Öztopaç ise "Oğlanlar Hanya da Konya da , telefon sustu , kontör bitti. Benim çok şükür sağlığım , sıhhatim yerinde" dedi.

Bölgede görüntü alan gazetecilere ise "Beni  yakışıklı  çekin" diyen Ali Öztopaç , kendine tebliğ edilen tutanağı imzaladı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =