GYODER  , faaliyetlerin devam ettiği tüm ofis ve şantiyelerde , koronavirüs salgınına karşı gerekli tedbirlerin alınması için üyelerine çağrıda bulundu. Dernek , ofis görevlilerinin evden çalışması , dezenf

haber7
0

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ,faaliyetlerin devam ettiği tüm ofis ve şantiyelerde , yeni tip  koronavirüs  (Kovid-19) salgınına karşı gerekli tedbirlerin alınması için üyelerine çağrıda bulundu.

GYODER den yapılan açıklamada , salgına karşı kamunun aldığı önlemlerin yanı sıra kurumsal ve bireysel önlemlerin de ciddiyetle uygulanması gerektiği bildirildi.

Ofis ve şantiyelerde çalışmalarını sürdüren gayrimenkul firmalarının alacağı her tedbirin , virüsün yayılmasını engellemeye yönelik olacağı vurgulanan açıklamada , ofis çalışanların mümkünse bir süre evden çalışmalarının sağlanması , ofiste çalışılıyorsa çalışma ve masa mesafelerine dikkat edilmesi gerektiği kaydedildi.

Ortak kullanılan alanların , araç ve gereçlerin dezenfekte edilmesi , telefon , cep telefonu , bilgisayar , klavye ve kalemlerin dezenfektan veya alkolle temizlenmesi gerektiği belirtilen açıklamada , şu öneriler yer aldı:

"Dışarıdan sipariş edilen her türlü malzeme ve paketler dezenfekte edilerek içeri alınmalı. Çalışanlara , kendi sağlıklarının yanında çalışma arkadaşlarının sağlıklarını da korumakla sorumlu oldukları hatırlatılmalı. Çalışanların korku ve paniğe kapılmaması , motivasyonlarının yüksek tutulması adına alınan tedbirlerin büyük önem taşıdığı , kendilerine sık ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =