Televizyon ekranlarının izlenme rekorları kıran dizi projesi  Kuruluş  Osman'ın ekibinden tutkunlarına kötü haber geldi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan  Kuruluş   Osman  projesinin setinde görevli olan ekibin

haber7
0

Etki alanını her geçen gün genişletmeye başlayan Korona Virüsü salgını krizi nedeniyle dizi projelerinden çekimleri iptal etme yönünde karar alınmaya başlandı. Çukur , Hekimoğlu ve TRT’nin dizileri ile beraber son olarak  Kuruluş   Osman  yapımı da setlerini iptal ederken ekipten hayranlarını telaşlandıracak haber geldi.  Kuruluş   Osman   ekibi  sette son çekimlerini gerçekleştirmelerinin ardından paydos yapıp yola çıktıları esnada Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde  trafik   kazası  geçirmeleri sevenlerini korkuttu. Yaşanan talihsiz olayın üzerine  Ekibin   sağlık  durumlarına ilişkin bilgilendirici yazı paylaşılarak konuya açıklık getirildi.

 

 

Ekip , kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken , kazada bazı çalışanların şok olduğu öğrenildi. Olay sonrası bir bilgilendirme metni yayınlandı. Yapılan resmi açıklamada şu ifadeler yer verildi:

 

 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =