KİPTAŞ  ,  sosyal   konut  ve  kentsel   dönüşüm  projeleri kapsamında hak sahibi vatandaşların nisan ve mayıs aylarının taksit ve ara  ödemelerini  erteledi.

haber7
0

KİPTAŞ tan yapılan açıklamada ,  koronavirüs  (Kovid-19) salgını nedeniyle ödeme güçlüğü yaşayabilecek vatandaşlar için alınan tedbirler paylaşıldı.

Bu kapsamda , Silivri 3. Etap  sosyal   konut  Projesi nin nisan-mayıs ara ödemeleri , Çatalca  sosyal   konut  Projesi nin nisan-mayıs taksitleri , Zeytinburnu  kentsel  Dönüşüm Projesi nde (Locamahal) dönüşüme tabi tutulan hak sahipleri için nisan-mayıs borçlandırma taksitleri ertelendi.

Nisan ayına ait taksit ödemelerinin haziranda , mayısa ait taksit ve ara ödemelerin ise temmuzda tahsil edileceği , erteleme işlemleri nedeniyle müşterilere temerrüt faizi yansıtılmayacağı bildirildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =