Gaziantep  Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı  Mahsum Altunkaya  , Teknik Direktör Marius Sumudica'nın şehri terk etmesiyle ilgili yaptığı açıklamada , "Şaşkınlıkla karşıladık , bilgilendirme yapacağız" dedi.

haber7
0

Gaziantep Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı  Mahsum Altunkaya  , Teknik Direktör  Marius Sumudica  nın ülkesi Romanya ya gitmesi ile ilgili kulübün resmi internet sitesi üzerinden açıklamalarda bulundu.

 

 

"Aldığımız kararlarda yanımızda olduğunu söyledi"

Mahsum Altunkaya açıklamasında Süper Lig in erteleme kararının ardından futbolcuların şehri terk etmemesi için karar aldıklarını ve  Sumudica  nın da kendilerini desteklediğini vurgulayarak , "Süper Lig’in ertelenme kararından sonra Teknik Direktörümüz  Marius Sumudica  ile 18 Mart 2020 Çarşamba günü tesislerimizde bir görüşme gerçekleştirerek , bu süreci ne şekilde atlatabileceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk. Burada en önemli düşüncemiz , bu erteleme sürecinde futbolcularımıza verilecek olan izole süresinin bir izin olarak görülmesinin önüne geçmek ve en sağlıklı şekilde atlatabilmelerini sağlamak olmuştur. Teknik Direktörümüz  Sumudica  da bu konuda alacağımız kararlar üzerinde yönetim kurulumuzun yanında yer aldığını şahsıma iletmiştir. Sonrasında da  Sumudica  , futbolcularımızla bir toplantı düzenleyeceğini ve bu toplantıda yurt dışına çıkacak isimlerin sözleşmelerinin feshine kadar gidilerek olayın ciddiyetini hatırlatacağını belirtmiştir. Yönetim kurulumuz bu izole süresi içerisinde insan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =