İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen  asker  uğurlama törenlerinde koronavirüs salgını riskinin artabileceği uyarısına  rağmen  İstanbul’un çeşitli noktalarında toplanan gençler ,

haber7
0

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen  asker  uğurlama törenlerinde  koronavirüs  salgını riskinin artabileceği uyarısına  rağmen  İstanbul’un çeşitli noktalarında bir grup genç , arkadaşlarını askere uğurlamak için dün ve önceki gün akşam saatlerinde sokak aralarında toplandı.

Koronavirüs tedbirlerine aldırış etmeyen gençler , yüksek sesli müziklerle kendi aralarında eğlenmeye başladı. Uzmanların ve yetkililerin “sokağa çıkmayın” çağrısına  rağmen  toplanan gençler  asker  uğurladı.

Konvoy halinde tünele girdiler

Bununla da yetinmeyen gençler ardından araçlara binerek konvoy halinde yola çıktı. Sokak ve caddelerde yüksek sesli müzikler çalan gençler , ardından Kağıthane-Piyalepaşa Tüneline girdi. Burada kornalarla basarak ve trafiği yavaşlatarak rahatsızlık veren grup o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =