Koronavirüs sonrası İstanbullular evde kalmaya devam ediyor.  trafik  yoğunluğunun yüksek seyrettiği haftanın ilk gününde İstanbul'da  trafik   yoğunluğu   yüzde  17 olarak gözlendi

haber7
0

Türkiye de de korona virüsün görülmesi ile birlikte sokaklar boşalmaya başladı. Pazartesi günleri büyük yoğunluğun yaşandığı  İstanbul  trafiğinde yoğunluk bu sabah saatlerinde düştü. Pazartesi sabahı saat 08:00 itibariyle yoğunluğun yüzde 17 ye düştüğü  İstanbul  trafiği drone ile havadan görüntülendi.

Dünyada birçok ülkede ölümlere sebep olan korona virüsün Türkiye de de görülmesinin ardından  İstanbul  adeta sessizliğe büründü.

Pazartesi günleri sabah saatlerinde adete kilitlenen  İstanbul  trafiğinin bugün yoğunluk seviyesi oldukça düştü. Düşüş ile birlikte normal zamanlarda kırmızı olan  trafik   yoğunluğu  yeşile büründü.

İstanbul trafiğinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü nden Anadolu Yakası na geçişlerde , Beşiktaş ve Maslak civarında  trafik   yoğunluğu  gözlenirken , Anadolu Yakası nda Güzelyalı minibüs yolunda da zaman zaman yoğunluk hakim oluyor.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =