Türkiye Finans Katılım Bankası koronavirüs sebebiyle alınan önlemler kapsamında çalışanlarının maaşlarını 1  hafta   erken  ödeyeceğini duyurdu. Bunun yanında şubelerde 23 Mart itibarıyla dönüşüml&uum

haber7
0

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Vekili  Murat Akşam  , yeni tip  koronavirüs  (COVİD-19) salgınına karşın çalışanlarının daha güvenli ve sağlıklı koşullarda işlerini yapabilmeleri için oluşturdukları destek paketini açıkladı.

Banka olarak toplum sağlığını korumak amacıyla Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirmeleri doğrultusunda üzerlerine düşen görevleri en başından itibaren yerine getirdiklerini ifade eden Akşam , çalışanlarının bu süreçte doğabilecek öncelikli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli desteklerde bulunacaklarını açıkladı.

Gündemi ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Akşam " Önceliğimiz olan müşterilerimiz , çalışanlarımız ve kamu sağlığı konusunda en üst seviye önlemler alabilmek için tüm değerlendirmeleri yapıyor , Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen önlemlere ek olarak yeni uygulamaları hayata geçiriyoruz. Bu süreçte çalışanlarımızın artan öncelikli ihtiyaçları olduğunu düşünerek Mart ayı  maaş  ödemelerini bir  hafta  öne aldık" dedi.

DÖNÜŞÜMLÜ ÇALIŞMA MODELİ

Murat Akşam bunun yanında şu açıklamalarda bulundu: "Ayrıca , 23 Mart Pazartesi itibarıyla tüm şubelerimizde haftalık dönüşümlü çalışma modeline geçiyoruz. Hem müşterilerimizin hem de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =