Beşiktaş teknik direktörü  Sergen   Yalçın  futbolcularının formlarını koruması yönünde uyarılarda bulunurken dünyanın içinde bulunduğu zor duruma dikkat çekti.

haber7
0

Beşiktaş ta kondisyoner Stefano Marrone , koronavirüs tedbirleri kapsamında izin verilen ve evlerinde kalmaları istenen futbolculara tek tek özel çalışma programı verdiklerini söyledi.

 

 

Oyuncuların fizik ve kondisyon seviyelerini korumaları için evlerinde de antrenman yapmaları gerektiğini vurgulayan Marrone , "Futbolcularımıza , fiziksel kapasitelerine göre 5 günlük idman programı hazırlayıp verdik. Hepsinden bu programa harfiyen uymalarını istiyoruz. Evlerinde kaldıkları süre içinde sürekli irtibat halinde olacağız. İzin dönüşünde de fiziksel testlere sokup kontrol edeceğiz" diye konuştu.

İtalyan kondisyoner , koronavirüs nedeniyle futbolcuların izin sürelerinin uzaması halinde yeni çalışma programı hazırlayıp kendilerine ileteceğini sözlerine ekledi.

 

 

SERGEN YALÇIN: "FORMLARINI KORUMALILAR"

Beşiktaş Kulübü personeli , yönetim kurulu , futbolcuları ve teknik ekibiyle birlikte liglere verilen ara nedeniyle çalışmalarını evlerinde sürdürüyor. Siyah beyazlı takımın teknik direktörü  Sergen  Yalçın , Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu nun liglerin ertelenmesini açıklamasının ardından futbolculara sabah ve akşam olmak üzere 2 çalışma programı verdiklerini ve oyuncuları zinde tutmak için seferber olduklarını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =