Gaziantep  Futbol Kulübü Teknik Direktörü  Marius Sumudica  , evden çıkmama ve seyahat etmeme uyarılarına  rağmen  ülkesi Romanya'ya gitti.

haber7
0

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü  Marius Sumudica  , liglerinin ertelenmesiyle birlikte Romanya ya gitti. Rumen teknik adam yardımcılarıyla birlikte özel jet kiralayarak Türkiye den ayrıldı. 

"Tekrar geri döneceğim"

Sumudica yaptığı açıklamada "Benim zaten Aralık ayından bu yana sağlık problemlerim vardı. O yüzden şu anki düşüncem sadece sağlığım. Bu özel uçak zaten masraflı oldu. Kimseyle temas halinde olmak istemedim. Özel jetle Romanya ya gittim. 9 uncu sıraya gelmek için çok çalıştım.  Gaziantep  benim ailem. Bütün futbolu öldüren virüs oldu. Şu an fazla bir şey yapamadığımız için gidişata göre bakacağız. Tekrar normal hayata döndüğü zaman geri döneceğim. Seyirciler olsun , medya olsun herkese başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kulüp şehri terk etmeyin demişti!

Gaziantep FK kulübü yaptığı açıklamada "Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularının , personelinin ve teknik heyetinin yine bu bir haftalık izole süresi içerisinde şehrimizi ve ülkemizi terk etmemeleri konusunda yönetim kurulumuzda karar alınmış olup , kendilerine iletilmiştir." ifadelerini kullanmıştı...

Yerel gazeteci böyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =