dakika  haberleri">Afyonkarahisar  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek , 81 ilde 81 okula  LOKUM  gönderme sözü verdi.

haber7
0

Zeybek , sosyal medya hesabından , Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk un "Çocuklar evde sıkıldığınızı , okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun , okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü , o güne özel olarak 40  dakika  yapacağız." açıklamasına yanıt verdi.

 

 

AFYON LOKUMU TATMADAN OLMAZ

Başkan Zeybek , mesajında , "40  dakika  teneffüste dünyaca ünlü  dakika  haberleri">AFYON  lokumu tatmadan olmazdı. Bakanım Ziya Selçuk , lezzetin başkenti Afyonkarahisarımızın meşhur lokumu ile öğrencilerimizin ağzını tatlandırmak isteriz" ifadelerini kullandı.

 

 

Zeybek , yaptığı açıklamada , Afyonkarahisar ın lokumu , sucuğu ve çeşitli lezzetleriyle meşhur bir şehir olduğunu bildirdi.

Öğrencilere  destek  olmak için sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptıklarını anlatan Zeybek , şunları kaydetti:

"Biz bu kadar ilgi göreceğini beklemiyorduk gerçekten. Biz de şaşırdık. 81 ilde 81 okuldaki öğrencilerimize  dakika  haberleri">AFYON  lokumu ile tanıştıralım istedik. Milli Eğitim Bakanlığımızın belirleyeceği okullara lokumları göndereceğiz. Sözümüzün arkasındayız. İnşallah ulaşabildiğimiz yere kadar göndermeye çalışacağız. Ayrıca sosyal medyadaki paylaşımlarımızın altına da Gastronomi Şehri  dakika  haberleri">Afyonkarahisar  diye de yazdık. Gastronomi şehri olduğumuz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =