Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde  taksiciler  , yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede görev alan  sağlık  çalışanlarını ücretsiz taşıyacak.

haber7
0

İlçe merkezindeki  taksici  esnafı , Kovid-19 la mücadele kapsamında  sağlık  çalışanlarına destek olmak için bir araya geldi. Şemdinli Devlet Hastanesinde görevli  sağlık  çalışanlarını şehir içinde  ücretsiz  taşıma kararı alan  taksiciler  , uygulamanın bugünden itibaren başladığını açıkladı. Taksi şoförü Cahit Tekin , yaptığı açıklamada , ülke olarak zor günlerden geçildiğini belirterek , "Koronavirüs nedeniyle  sağlık  personeline  ücretsiz  hizmet vermeye başladık. Salgın bitene kadar bu hizmeti vermeye devam edeceğiz.  sağlık  personelimizin yanındayız ve onlara her türlü desteği vermeye hazırız." dedi. Taksi şoförü Bedran Tekin de vatandaşlara  sağlık  hizmeti sunan  sağlık  çalışanlarına herkesin destek olması gerektiğini ifade ederek , "Sağlık çalışanlarımız canlarını ortaya koyarak çok yoğun bir çalışma sergiliyorlar. Onlara destek olmamız gerek." şeklinde konuştu.  

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =