Milliyetçi Hareket Partisi “KOVİD-19 virüsü nedeniyle Belediye Başkanları tarafından alınması gereken tedbirler” ile ilgili belediye başkanlarına 7  maddelik  bir yazı gönderdi.

haber7
0

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir Durmaz ın belediye başkanlarına gönderdiği yazıda şu ifadelere yer verildi;

 

 

Çin’in Wuhan kentinde ilk tespiti yapılan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan KOVİD-19 virüsü , birçok ülkeyi ve binlerce insanı etkilemiş , gün geçtikçe de etkilemeye devam etmektedir.

Bugün Dünya üzerinde KOVİD-19 hastalığına yakalanan insan sayısı 200 bine ulaşmış , ölüm vakaları da 8 bini geçmiştir.

 

 

Ülkemizde ilk vaka 11 Mart 2020’de görülmüş , dün itibariyle de hasta sayısı 191’den 359’a ulaşmıştır. Ülkemizin bu sıkıntılı sürecinde Milliyetçi Hareket Partisi , “insanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla devletin almış olduğu tüm tedbirleri desteklemekte ve uygulamaya konulmasında öncülük etmektedir. Bu bağlamda , Milliyetçi Hareket Partisi mensubu belediye başkanlıkları devletimizin almış olduğu tedbirleri destekleyip uygularken aşağıda belirtilen hususlara özellikle riayet etmeleri zorunlu hale gelmiştir (zorunluluk halini almıştır).

Söz konusu uyarı ve alınması gereken tedbirlerin uygulanması noktasında belediyelerimiz milletimize örnek olmalıdır.

Tüm belediye başkanlıklarımızın titizlikle ve hassasiyetle konuya yaklaşmalarını rica eder , çalışmalarında üstün başarı ve kolaylıklar dilerim.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =