Bayrampaşa  Ayrancılar Sanayi Sitesinde bir iş yerinin  plastik   ürünlerin   olduğu  deposunda henüz belirlenemeyen bir nedenle  Yangın  çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında 1  itfaiye  eri merdivenlerden dü

haber7
0

Yangın , saat 16.00 sıralarında Bayrampaşa’da bulunan Ayrancılar Sanayi Sitesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre , sanayi sitesi içerisinde 3 katlı bir binanın zemin katında henüz belirlenemeyen bir nedenle  Yangın  çıktı. Yangının çıktığı zemin katın içerisinde  plastik  ürünlerin  olduğu  ve bir iş yerinin deposu olarak kullanıldığı öğrenildi. 

Binadan dumanların yükseldiğini gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ,  itfaiye  ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yangına müdahale eden  itfaiye  ekipleri yangını kontrol altına aldı. Söndürme çalışmaları esnasında bir  itfaiye  personeli merdivenlerden düşerek yaralandı. İtfaiyeci arkadaşlarının yardımıyla dışarıya çıkartılan  itfaiye  personeline ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Ardından ambulansa götürülen  itfaiye  personeli hastaneye kaldırıldı.

Söndürme çalışmaları sonrası yapılan soğutma çalışmalarının ardından  Yangın  tamamen söndürüldü.  Yangın  esnasında çevrede yaşanan hareketlilik ise sona erdi.

Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =