Huawei  , kullanıcılarına 3 ay ek  garanti  ve teknik servise  ücretsiz  kargoyla cihaz gönderme imkanı sunuyor.

haber7
0

Huawei açıklamasına göre , "tamir için en güvenli yol” mottosuyla hayata geçirilen hizmetle , kullanıcılar telefonlarını ücretsiz  kargo  ile  Huawei  Teknik Servis e gönderip , ürünlerinin onarılmasını evlerinde bekleyebilecek.

 

Şirket , yeni  kargo  onarım hizmetiyle kullanıcılarına profesyonel kalite güvencesi sağlıyor.

Onarım ve teslimata kadar tüm süreci yakından izleyecek olan  Huawei  , kaliteyi sağlamak ve onarımı daha güvenli hale getirmek için cihazların arızalı parçalarını tamir etmek yerine , orijinal yedek parçaları ile değiştirecek.

 

Onarımdan sonra geri gönderilecek ürünün temiz ve düzenli olmasını sağlamak için cihazlar profesyonel şekilde temizlenip dezenfekte edilecek.

Onarılan cihazlar , profesyonel ambalaj için darbeye dayanıklı antistatik poşete konarak muhafaza edilecek.

Öte yandan , orijinal  garanti  süresi 15 Mart 2020 ile 15 Haziran 2020 tarihleri arasında sona erecek  telefon  , PC , tablet , giyilebilir cihazlar , ses ve router cihazları da dahil olmak üzere tüm  Huawei  Türkiye ithalatı ve yetkili servis merkezi desteği olan ürünler için  garanti  süresi 15 Haziran 2020 ye kadar uzatıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =