Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği , vatandaşın sağlığı için toplum ve perakendecinin de taleplerini dikkate alarak , AVM'lerin kapatılmasına yönelik tavsiye kararı aldı. Peki AVM’ler ne zaman kapatılacak

haber7
0

Recep Tayyip Erdoğan tarafından Corona Virüs salgının etkilerini azaltmak için açıklanan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketine ilişkin açıklama yapan Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği , "Cumhurbaşkanımızın açıkladığı önlemler paketi için teşekkür eder , bu süreçte hiçbir çalışanımızın işini kaybetmeyeceğini belirterek , kiracılarımıza da gerekli kolaylıkların sağlanacağını kamuoyu ile paylaşırız" ifadelerini kullandı.

"Bu süreçte hiçbir çalışanımızın işini kaybetmeyecek"

Açıklamada , AVM’lerin açılış kapanış saatleri kamu otoritesi tarafından belirlendiği için bu konudaki kararı ivedilikle beklediklerinin altı çizildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından koronavirüs salgının etkilerini azaltmak için açıklanan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketine ilişkin , açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Cumhurbaşkanımızın açıkladığı önlemler paketi için teşekkür eder , bu süreçte hiçbir çalışanımızın işini kaybetmeyeceğini belirterek , kiracılarımıza da gerekli kolaylıkların sağlanacağını kamuoyu ile paylaşırız." 

AVM ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ

AVM’lerin çalışma saatleri değişti. Alışveriş merkezlerinde 10.00-22.00 olan açılış kapanış saatleri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =