İngiltere Milli Takımı ve Manchester United'in efsanevi isimlerinden  Gary Neville  , koronavirüs salgını nedeniyle Manchester'de bulunan otellerini sağlık çalışanlarına tahsis edeceğini açıkladı.

haber7
0

BBC de yer alan habere göre  Gary Neville  , İngiltere deki sağlık çalışanlarına büyük bir jest yaptı. Efsane futbolcu , İngiltere nin Manchester kentinde bulunan iki otelini sağlık çalışanlarına tahsis edeceğini ve 176 yatağın bunun için hazırlandığını dile getirdi.

NEVILLE: HERKESİN BİR DAYANIŞMA GÖSTERMESİ GEREKİYOR

Bu hareketi şimdilik sadece sağlık çalışanları için yaptığını kaydeden  Neville  , "Herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz , onlar için bunu yapmak mutluluk duyduğumuz bir şey. Şu anda yalnızca sağlık çalışanlarına destek vereceğiz ancak önümüzdeki aylarda konaklamaya ihtiyaç duyan tüm insanlar için herkesin bir dayanışma göstermesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Sağlık çalışanlarının , aile üyelerinden uzakta izole edilmeye ihtiyaçları olduğunu belirten  Neville  , "Hiçbir ücret ödemeden otelde kalabilecekler. Personelimiz , oteli normal şekilde işletecektir" diye konuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =